Donate

1% dla Gabi

QUINOX » 1% dla Gabi

  • Gabi w dniu swoich czwartych urodzin
    Gabi w dniu swoich czwartych urodzin
  • Gabrysia przed chemioterapią
    Gabrysia przed chemioterapią

 

Jeśli kiedykolwiek znalazłeś/znalazłaś coś pomocnego lub interesującego dla Ciebie na moich stronach, jeśli cokolwiek zachęciło Ciebie i chciałbyś/chciałabyś za to podziękować - możesz to zrobić pomagając Gabrysi.

 

Gabrysia urodziła się w 2010 roku. Jest wesołą i pogodną dziewczynką. Jednak od samego początku jej krótkie życie jest wypełnione wizytami u specjalistów, badaniami, rehabilitacjami, terapiami. Gabrysia urodziła się z Zespołem Downa. Kiedy miała 5 miesięcy przeszła bardzo skomplikowaną operację serduszka i od tamtej pory jest pod ciągłą opieką kardiologa, hematologa i endokrynologa, ponieważ cierpi też na niedoczynność tarczycy. 

W lipcu 2013 r. zdiagnozowano u niej Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną. Od lipca do teraz Gabrysia poddawana jest ciągłej sterydoterapii i ciężkiej chemioterapii. Znosi to wszystko bardzo dzielnie. Niestety pogorszenie stanu zdrowia spowodowało zaprzestanie rehabilitacji... jej napięcie mięśniowe znowu jest bardzo niskie, wiotkość stawów także się pogłębiła. Chemioterapia ratuje jej życie, ale jednocześnie niszczy to, co już przez lata zostało ciężko wypracowane. Przed nami lata leczenia się z białaczki, a następnie powrót do bardzo intensywnej rehabilitacji, terapii, zajęć logopedycznych.

 

1% dla Gabi
21584 Potts Gabriella
KRS 0000037904

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"


Przekazując 1% pomożesz Gabrysi odzyskać to, co straciła.

Dziękujemy!