Donate

Zimowe wędrówki - kilka fotek z ostatniego biwaku

QUINOX » Zimowe wędrówki - kilka fotek z ostatniego biwaku

luty 2014

 

Po co siedzieć w domu w taką pogodę? Śniegu pod dostatkiem, więc można jeździć na nartach. Ale ja wolę biwakować, delektować się przyrodą i trenować sztukę przetrwania.

 

Poniżej kilka świeżych fotek z biwaczku na terenie Rembertowskiego poligonu - kliknij ikonkę, by powiększyć zdjęcia. Mróz w okolicach -5 st. C, lekki opad śniegu, cisza, sarny, kruki, upiorny śmiech sójki... same wspaniałości. A do tego doborowe, bushcrafterskie towarzystwo i... pieczona kaczka z warzywami ;-).

Oj, ta kaczka to był strzał!  Zapach pieczonego roznosił się po okolicy tak intensywny, że groziło to ściągnięciem głodnych wojaków, którzy 2-3 kilometry dalej ćwiczyli na strzelnicy. No, i oczywiście kawa zborzowa lub żołędziowa - u mnie element obowiązkowy każdego biwaku. Szczególnie zimą, kubek gorącej zbożówki to niezapomniane wrażenia smakowe. 

 

Więcej info na moim profilu GOOGLE+

 

A może masz ochotę dołączyć do bushcrafterskiego grona w terenie? O nadchodzących i planowanych biwakach, warsztatach i szkoleniach informuję na bieżąco na moim profilu G+:

 

 

Sergiusz "Borsuk" Borecki